| viktor7 a întrebat:

La aceasta intrebarea as vrea sa imi raspunda cineva care se pricepe.
Am o tableta Serioux GoTab S805 si am primit la ea un adaptor cu un cap mini-usb si cu alt cap de por usb unde poti baga de exempu ul stik.
As vrea sa stiu daca pot cumpara un stik de internet de la orange.cosmote.sau Vodafone si imi va merge.
Vrea sa imi garantati 100%.
DAR NU ARE 3G
Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| IulioNagato a răspuns:

Cand am vazut Serioux am dat imediat click

Aceeasi tableta o am si eu... eu insa am internet ClickNet Mobile (prin stick) si merge, cand sunt in oras merge 3G SI H iar cand ies merge E, dar totusi merge, paginile se incarca bine.

Vodafone si Cosmote iti garantez ca iti va merge, Orange nu.
Iti recomand Vodafone pentru ca a deschis recent 4G si oricum 3G este cel mai bun la fel si Modul H||.

Sper ca te lamurit, FUNDA?:d

| viktor7 explică (pentru IulioNagato):

Sper sa fie cum spui tu si sa nu dau banii degeaba aaa... si poti da add over.sky7 si sa-mi spui mai multe cum fac cum instalez asta, ca zilele asta o sa incerc sa cumpar.Asa ca iti dau funda :d

| IulioNagato a răspuns (pentru viktor7):

Iti va merge dar daca nu esti dintr-un oras mare nu ti se pare normal sa nu iti mearga 3G-ul? si nu iti fa griji daca nu esti multumit de serviciu in primele zile foarte simplu poti returna Stickul...
SUCCES!

| viktor7 explică (pentru IulioNagato):

Multumesc de ajutor