| oldschoolrom a întrebat:

La Allview Alldro P5 cand vreau sa il incarc prin priza firul de la cablul de date care intra in alimentator si dupa alimentatorul in priza firul e prea scurt.Cine ma poate ajuta ca sa ny ma mai chinuiesc sa imi incarc smarthul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il tii pe un scaun daca ai priza in perete.

| oldschoolrom explică (pentru darrio2007):

Daca firul nu este lung? Ma refer ce incarcator cu firul mai lung gasesc sa fie compatibil cu acest telefon?

| darrio2007 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Incearca unul universal.Dar totusi sunt si originale, mai lungi.Nu am vazut niciodata cu fir scurt.Incearca la un magazin de telefoane.