| AndreiGaming123A a întrebat:

La ce ajuta mouse-urile de gaming cu 26.000 dpi si 32.000 dpi mouse de la Logitech g502 sau redragon? Mie imi place modelul Logitech g502 negru sau alb, dar la ce ajuta 26.000 dpi laughing la viteza si de la 125 report rate per secunde pana la 1000? In afara de 26.000 la Logitech are si report rate per secunde.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E ca și la rata de refresh la display, de 144 hz, pe care și așa, n-o observi

| CIaudiu a răspuns:

La nimic, crede-ma. Toti expertii in tech si playeri la nivel profesional spun ca nu ii vei folosii. Este doar o chestie de marketing.