| oranya a întrebat:

La ce facultati din Romania se mai studiaza AutoCAD si/sau MathCAD?

2 răspunsuri:
| sadness_8987 a răspuns:

Mathcad n-am facut si nu stiu, dar autocad la toate facultatile care fac desen tehnic sau legate de tehnica ( arhitectura, electrotehnica, energetica mai toate din politehnica, cred ca si geofizica poate mai sunt si altele ) eu am facut doar un sem autocad 2D si este foarte bun; daca ai ocazia sa-l invetzi sa nu eziti

| gamer2010 a răspuns:

Se studiaza in liceu din a 11 daca mei la tehnician proiectant cad