| darksy36 a întrebat:

La ce nivel poate ajunge o placa video Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128-bit, dar versiunea Overclockata? (in comparatie cu 7770/7790 stock.) Se merita sa mai dau 70 de lei in + pe versiunea overclockata, fata de versiunea stock?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La nici un nivel. Tot sub alea ramine. Bine, poti sa mai storci macar un 10% din ea prin overclock, asta e partea a doua. Nu merita in plus banii pe versiune overclockata cind poti sa faci tu asta moca...

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Multumesc pentru sfat.