| darksy36 a întrebat:

Imi puteti spune si mie la aceasta placa video : Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128-bit ce nota are in Windows Experience Index? Dau funda primului care imi spune.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vad ca ai intrebarea cu procesor x3. Ai nevoie de o configuratie pentru gaming?
Sa stii ca nota in windows nu e cea mai buna metoda de a comara performantele. Sunt cazuri in care un i7, in wei scoate mai putin decat un dual-core tactat ceva mai sus, desi i7 e clar superior.

| darksy36 explică (pentru sltlp):

Stiu, notele de acolo nu sunt relevante, insa voiam sa stiuwinking

| bogdan324 a răspuns:

Un 6,8

| darksy36 explică (pentru bogdan324):

Mie nu imi trebuiesc parerile voastre. Vreau notele exacte raised eyebrows

| bogdan324 a răspuns (pentru darksy36):

Nota exacta nu se poate, spre exemplu daca un i5 ia nota 7.3 cu multe chestii in windows si dupa ce se reinstaleaza windows-ul, i5-ul ia 7.7, am dat un exemplu