| AndreeMeaw a întrebat:

La ce se foloseste paysafecard? Si cum se foloseste?

4 răspunsuri:
| AndreeMeaw explică (pentru pci27):

Am citit si eu acolo, dar nu inteleg. Am inteles ca se foloseste pentru jocuri, filme... Dar cum platesti? si de ce e mai folositor?

| PopAdrian a răspuns (pentru AndreeMeaw):

Codurile paysafecard sunt de mai multe valori si se cumpara exact ca un cod de reincarcare pentru telefon, din punctele care vand asa ceva. Cand vrei sa platesti ceva, introduci codul ala si daca ai bani pe el atunci ti se iau de acolo. Se poate plati de mai multe ori cu un singur cod.

| pci27 a răspuns (pentru AndreeMeaw):

Ti-a raspuns utilizatorul PopAdrian.O zi buna!