| Cristina_5283 a întrebat:

La facebook imi tot spune : Va rugam sa introduceti din nou parola.Parola introdusa nu este corecta. Ce sa fac nici la : Ti-ai uitat parola? sau : Parola ta nu a putut fi resetată. nu am putut face nimic. Funda+vot la cine ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Problema resetare parola (You have reached the limit of password reset attempts. If you are still having trouble accessing your account, please contact us for assistance) NU sunt capabili sa gestioneze email-urile! De aceea se intampla ca mereu sa iti reseteze parola! Nu este vina ta! Solutia viabila este sa le trimiti mesaj aici: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=login_password_bug
Bafta!