| thevampirediariesfever a întrebat:

La filmele derulate cu programul Winamp,cum se ataseaza subtitrarea?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Winamp-ul nu este pentru filme si nu recunoaste fisierele pentru subtitrare.Instaleaza un player pentru filme VLC, Bsplayer, GOM.Smplayer.

| nutepriveste21 a răspuns:

Descarci si instalezi un mega codec gen K-Lite Mega Codec si la instalare bifezi si DirectVobSub dupa care subtitrarile(daca exista) vor fi incarcate automat chiar si de un player ca winamp.

| Deyush08 a răspuns:

De ce sa te chinui cu alte programe luate de pe net cand TU ai in PC Windows Media Player? subtitrarea si filmul trebuie sa aiba aceiasi denumire.
Adica de exemplu ai X-men[DVDrip].avi [asta e filmu] si subtitrarea trebuie sa fie X-men[DVDrip].srt, altfel nu ti-o ia in WMP. Eu il folosesc de cativa ani buni si chiar nu am nicio problema cu el.

| MeyCara a răspuns:

Incearca VLC, da clic pe fisierul cu subtitrare si pune-l pe videoclip in winamp... Sper ca te-am ajutat!

| balex96 a răspuns:

Mai bine descarca BS player iti cauta automat subtitrarea.