| LonelyGirl15 a întrebat:

La google chrome la istoric scrie undeva "editati elemente..." si acolo se sterge din istoric. intrebarea mea este istoricul sters mai exista undeva sau se sterge de tot si nu mai ai contact cu el? si daca nu se sterge numai de acolo se mai sterge de tot si din alta parte?

Răspuns Câştigător
| xLovLySmiLe a răspuns:

Nu il mai gasesti eu am facut chestia asta si nu l-am mai gasit bafta poate tu il gasesti

3 răspunsuri:
| kastumm a răspuns:

Nu stiutiu cum la Cgrome da la Firefox se shterge. De obicei tota informatia ramine pe Hard da daca inskriii ceva imedian informatia este acoperita si nu poate fi adusa la loc

| DعeutZa a răspuns:

Odata ce ai sters istoricul.eu stiu ca nu mai exista in alta parte:*

| 3my098 a răspuns:

Pai dai editati elemetele si selectezi ce elemete vrei sa le stergi si dai "eliminati elementele selectate" si se sterg definitiv nu mai apar big grin