| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

La ORANGE TABLETELE merg cumpărate cu abonament!? Ca la telefoane de exemplu!?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,dar plătești integral prețul.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Catrice):

Explica mai clar. De exemplu dacă Tableta e 5000 lei. Nu plătesc abonament 40 euro lunar? Trebuie plătiți toți banii pe tableta când o cumperi

| Catrice a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ma,mie mi-au zis ca în abonament nu intra prețul tabletei, tableta se plătește separat, toată valoarea când îți faci abonament.

| Salontanul a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Singurul avantaj este ca o poti lua in rate si asta daca ai 18 luni la ei si inchei un contract pe 24 de luni.