| Jhonny18Villa a întrebat:

La laboratorul de informatica calculatoarele au parola pe profilul de administrator., si nu pot sa instalez nimic [ gen java. sau flash]. Nici youtube nu merge pentru ca trebuie flash player sad
Exista vreo metoda pentru a recupera acele parole happy?
Funda. Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Abandoned2 a răspuns:

Mda...
http://www.windowsloginrecovery.com/
Sau cauta pe to"ll"ente ERD Commander. Fa un CD bootabil cu ala si vezi ca are o unealta pentru resetat parola.
Dar degeaba totusi daca te mai pomenesti si cu un DeepFreeze...devine totul prea complicat.
Daca nu te descurci, pentru Flash poti instala Google Chrome, care nu cere drepturi de admin, din cate stiu. Google Chrome vine cu Flash la pachet.

2 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Pai asa e si la noi. sunt facute sa nu bagam toate prostiile pe ele.

| Jhonny18Villa explică:

@costy20 pai da, dar nici profesorul nu stie parola...sunt puse de alti elevii