| Eigei a întrebat:

La laptop e mai bun mouse-ul cu fir sau cu wireless? si de ce?

7 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Cu fir, ca cel cu wireless se mai blocheaza cateodata.

Răspuns utilizator avertizat
| RTDRomania a răspuns:

Eu zic ca cu fir pentru ca ci wireless cand nu folosesti mouse-ul ti se blocheaza, stiu ca are un prieten si ma enerveaza mai ales ca cateodata nu se mai misca se pierde conexiunea

| dyanakitty a răspuns:

Cu wireless ca ala cu fir trebuie sa il plinbi cu tine mereu si te incurca

| TheWildRose a răspuns:

Cu wireless e mai ok dar e bine sa ai si unul cu fir pentru ca bateriile la ala cu wireless poate sa ti se termine cand iti e lumea mai draga si asa il folosesti pe ala cu fir pana iti iei baterii

| DenissaDenii a răspuns:

Ambele sunt bunewinking

| Marius_Paul_1994 a răspuns:

Eu am avut 2 cu wireless, un Microsoft si un Logitech, am trecut pe Logitech cu fir, din cauza bateriilor, trebuia sa le schimb din 15 in 15 zile maxim, si imi era lene deja sa tot schimb pe baterii...