| Dainel a întrebat:

Ce mouse (la laptop) e mai bun cu cablu sau wireless?

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Sunt si parti pozitive si negative. Pe de o parte, unul wireless e de preferat daca vrei portabilitate dar au o problema cu bateriile.
Eu as merge pe varianta cu cablu

| Me2 a răspuns:

Cu cablu cel mai bun, si pentru laptop si pentru desktop, pentru ca cel wireless poate cate odata nu "prinde" bine si se mai blocheaza sau se termina bateriile cand ti'e lumea mai draga

| johnyxus a răspuns:

Cel cu cablu, la cel wirelles ai lag daca joci un shooter sau un joc ce solicita mouse.

| TC3 a răspuns:

Cu cablu...ai cu ce sa te spanzuri

| Dainel explică (pentru TC3):

Buna buna asta laughing eu rad...eu rad

| Karolina071919 a răspuns:

Depinde de comoditatea ta,daca preferi sa folosesti unul cu fir iti iei unul cu fir, daca nu, nu. Eu am ambele tipuri de mouse la laptop si ambele merg bine, insa optez pentru cel wireless, mi se pare mai comod.