| anonim_4396 a întrebat:

La LG G4 cu geamul spart ( Touchscreenul merge iar display-ul nu este afectat) cat este reparatia? M-am uitat pe net si scrie ca trebuie sa schimb si display-ul care e vreo 250 lei ma ajunge prea scump. Pot sa schimb doar geamul cu 100-150 lei?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate nu trebuie schimbat tot display-ul si e crapata doar folia. In acest caz monteaza o folie de sticla de calitate, care mult mai putin decat un display. E recomandat sa folosesti si husa de protectie, cu coperta.