| Bogna a întrebat:

La mine youtube se incarca greu incerc prin toate programele dar tot greu merge. dc?

4 răspunsuri:
| nevermint a răspuns:

Merg greu unele filme din cauza ca serverul unde se gasesc stocate este prea solicitat dar problema este ca ai nevoie de CPU. Poti sa rulezi Task manager Ctrl/Alt/Del apasa in acelasi timp si mai dezactiveaza din programele care ruleaza in Background si nu ai nevoie.(asta daca rulezi mozilla ca browser) daca nu incearca Explorer. Se poate sa ai o problema cu conexiunea la internet. Folosesti Media Flash Player care nu este updatat si poti sa il iei de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/

| Edw08 a răspuns:

Ori viteza de net, ori e vreun virus care solicita mult procesorul...incearca o verificare de tip CPU(computer usage)Acest mic utilitar verifică stabilitatea procesorului, RAM-ului, cache-ului şi HDD-ului. Un test adiţional vă va permite să aflaţi dacă temperatura procesorului este prea ridicată.
Uite link pentru CPU TEST
http://download.chip.eu/ro/CPU-Stability-Test-6.0_72159.html#

| Deea a răspuns:

Youtube-ul merge greu si la mine. Am instalat google chrome si a mers foarte bine o perioada si acum merge iar foarte greu. Incearca trilulilu, la mine merge mult mai bine.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Viteza natului, procesorul, fie ai o problema la retea fie fac ei reparatii la site. Succes