| SweetDreamss a întrebat:

Hello, si la voi merge youtube greu ca de cateva zile la mine se incarca greu filmuletele/videoclipurile. O fi din cauza browserului? Folosesc firefox si pana mai alarteri nu trebuie sa astept acum trebuie sa astept cam 1 min sa se incarce toata aia rosie, ca daca nu se blocheaza.
Sau e de la youtube?big grin

Răspuns Câştigător
| Andruta a răspuns:

E de la youtube.si mie mi s`a intamplat.nu te tine mult. funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

S-ar putea sa fie ori de la youtube ori de la internest :p, de obicei se poate sa fie de la ambele, doar unele tipuri de net fac asa pe youtube, incearca alt browser gen Internet explorer, safari, opera, google chrome vezi poate merg mai bine tongue

| Andruta a răspuns:

Ms pentru apreciere.:*