| overdrive a întrebat:

La Samsung P2470HD am conectat receiver-ul de la DIGI prin cablu Scart. Funtioneaza fara nici-o problema dar de aproape se vede "cu purici". De la 2 metri deja se vede foarte bine. La pc nu este nici o problema. Am avut un televizor mai vechi pe care il conectam cu cele 3 cabluri AV si nu se vedea "cu purici" deloc. Dar la acest model P2470HD nu pot conecta AV deoarece nu are cablul galben. Intrebarea mea este daca asa trebuie sa faca sau se poate rezolva sa nu se mai vada "cu purici" de la mica distanta, si cum. Stima!

1 răspuns:
| andreymaryus a răspuns:

Nu cred ca se poate corecta dar unele televizoare asa se vad de aproape