| tibi23 a întrebat:

am o intrebare am un vistron plasma de 107 ceva mai vechi dar bun... problema este ca vreau sa leg un laptop la acest televizor. problema este ca laptopu meu este nou nu are vga - etc. are hdmi. si la acest televizor nu am decat vga - av - scart cu ce adaptor pot lega la televizor laptopu? sau mai este o rezolvare am un dvd player LG model nou (dvx492h)care are av -hdmi - scart si daca pot sa cumpar un cablu hdmi si sa leg la dvd player laptop si sa se vada si pe televizor? sau ce posibilitate am sa leg acest laptop la acest model de plasma (modelul e vistron de 42) va multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| figarro a răspuns:

Pentru problema cu monitorul apeleaza la www.conectica.ro. Au o oferta foarte buna de adaptoare si te pot consilia ei privind cel mai potrivit model pentru cazul tau. In plus au preturi foarte joase.