| WalterWhite a întrebat:

La scoala face "Cartea" si trebuie sa scriem si sa povestim cartile citite acum as vrea niste exemple de carti (romane) mai scurte intre 250-900 pagini dar sa nu fie ceva extrem de cunoscut ca nu ma crede profu >

Răspuns Câştigător
| Doiniţa_3278 a răspuns:

Pai daca ai vazut filmul P.S. I love you (P.S. te iubesc) este si carte, poti sa te uiti la film si sa revizzuiesti putin cartea si asta-i tot. Mare diferenta intre carte si film nu-i. Nustiu vezi si tu happy
Succes

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai n-ai citit nici-o carte? Hai ca si eu urasc cititul dar 2 carti am citit si eu...

| WalterWhite explică:

Alynutza din clasa intai facem aceasta ''carte'' o data pe semestru si trebuie sa avem minim 5 opere. Deci mai comentezi?

| SonGoku1 a răspuns:

Rosu si negru de stendhal