| oldschoolrom a întrebat:

La tastatura fara fir daca aveti, de ce este nevoie? Baterii cumva sau doar mufa de USB?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Ai nevoie de baterii de obicei 2 care sunt AAA si care te tin linistit cateva luni bune daca nu chiar ani (depinde de baterii si de cat de mult utilizezi tastatura atunci cand navighezi pe net) pe langa asta tastatura poate sa aiba si un nano receiver pe usb care vine bagat in unitate sau poate fi o tastatura pe bluetooth si atunci nu are acel nano usb, aceasta conectandu-se la calculatorul tau prin intermediul adaptorul bluetooth al calculatorului (pe care se presupune ca il ai daca cumperi o astfel de tastatura).

| oldschoolrom explică (pentru Gas):

Si care e diferenta intre preturi? Ca vad ca sunt diferente de bani uriase.

| Gas a răspuns (pentru oldschoolrom):

Unele au taste multimedia, altele au scurtaturi, altele au touch pad, altele sunt mai silentioase si mai ergonomice, sau au taste cauciucate pentru gaming, etc.

7 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Depinde...si usb si baterii...

| Trynda a răspuns:

Baterii si mufa usb. Mufa usb e un receptor mic care nu trebuie configurat, il recunoaste windows-ul automat.

| Valutzzzu a răspuns:

Si mufa USB si baterii.

| KiraXander a răspuns:

De amandoua!