| Xulescu2 a întrebat:

La un domeniu .wordpress.com nu pot pune adsense in stanga paginii ca widget? sad

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Daca ai blog gratuit pe wordpress, nu poti pune reclame din alea, dar daca ai blog cu gazduire platita, atunci poti pune ce vrei tu.

| JuStKid a răspuns:

Ba da Dar depinde de tema ta... poate are slidebar in dreapta.si nu are in stanga... iti recom, and cateva teme bune sa iei de aici : http://www.themesjunction.com/templates/music-2.html Si poti sigur ca poti inserezi in bara unde ai un widget de text bagi codu si cam asta e! bfta! app nu prea se castiga din adsense>:P