Vreau să imi pun google adsense pe un blog:https://gareth618.wordpress.com/about/ Stiu ca nu accepta subdomenii, dar totuși... Există vreun mod de a pune adsense pe subdomeniu?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Una din conditiile principale este continutul! Calitatea articolelor, frecventa cu care se posteaza si numarul lor! Pentru Adsense site-urile se selecteaza manual pentru aprobare! Adica dau unii cu ochiul prin site-ul tau! Deci stai pe subiect! O alta conditie este vechimea domeniului! Minim 6 luni! Pune mana si citeste TOS-ul!
Ai zeci de conditii de indeplinit!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adsense are mii de conditii ca sa il poti utiliza si una dintre cele mai importante e sa ai domeniu tau... sa nu ai impresia ca exista "hack-uri".

| K0sti a răspuns:

Cum să-ți cureți RAM-ul...

DACĂ AI WINDOWS

Caută în Toate Programele: Disk Cleanup. După ce dai click pe el, trebuie să alegi pe ce disk vrei să-l cureți (de preferință discul C)... ce treaba are Disk Cleanup cu memoria?

Sper că te-am ajutat!

Din contra, mi-ai dat o informatie falsa! Subiectul era "Cum să-ți cureți RAM-ul"!
Stai pe subiect!

| peperonies a răspuns:

E o metoda mult mai simpla si se numeste restart.

@K0sti
Stai tu pe subiect: vorbeam de adsense, nu de articol
@suntserios
Nici nu ma gândesc la hackuri. Dar știam ca adsense MERGE pe anumite subdomenii, cum ar fi weebly.

Mersi! Așa da raspuns.

| K0sti a răspuns (pentru Android618):

Ok, deci nu mai incurca merele cu perele si pune-te pe citit! Si daca vrei blog, ia-ti domeniu, ca nu e scump!

| K0sti a răspuns (pentru Android618):

Una din conditiile principale este continutul! Calitatea articolelor, frecventa cu care se posteaza si numarul lor! Pentru Adsense site-urile se selecteaza manual pentru aprobare! Adica dau unii cu ochiul prin site-ul tau! Deci stai pe subiect! O alta conditie este vechimea domeniului! Minim 6 luni! Pune mana si citeste TOS-ul!
Ai zeci de conditii de indeplinit!