| adsensespa a întrebat:

Sal am o problema nu pot pune un cod java script la mine pe blog ( servicepc1.wordpress.com ) cioca este un widget dar trebuie instalat si nu am idee cumsa il instalez ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Wordpress.com si alte platforme free nu permit pluginuri si alte customizari, de regula se limiteaza la teme. Vrei sa modifici cod si alte nebunii, iti ii frumos un domeniu propriu si hosting.
P.S. Un domeniu ca lumea si hosting prind bine si la bisnis. Plus de asta, uite ca m-am uitat la site si acusi o sa iti dau frumos report, ce faci tu se cheama spam ordinar.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Gata, am rezolvat problema. Mizeria aia o sa dispara de pe net in scurt timp. Vrei sa faci spam, cumpara-ti domeniu si gaseste un host care sa te suporte.