| TotalDamage a întrebat:

La un telefon android, tipul de blocare telefon cu model, cate posibilitati are?

5 răspunsuri:
| TotalDamage explică:

Daca nu s-ar bloca la 5 incercari... numarul codurilor posibile este un numar par format din 38 de cifra, iar prima cifra este 6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu am android si are 5 posibilitati dupa aceea, ori astept 30 de secunde ca sa pot reincerca, ori pun pinul si aleg alta parola.

| e7d7n7 a răspuns:

5 cred.

| cRaZyYkiD a răspuns:

La blocare cu model, are n posibilitati, cate vrei, in ce directii vrei, dupa propria imaginatie tongue

| PyKaciu a răspuns:

Daca te referi la posibilitati de blocare cu model, are cate vreiwinking