| CubRubik a întrebat:

La youtube ca sa faci cont iti trebuie cod pentru telefon ce cod codu pin ca l-am introdus si nu merge funda cine-mi zice

Răspuns Câştigător
| spy99 a răspuns:

Mai bine fa-ti un cont de gmail ca il poti folosi si la youtube. in caz ca iti apare iar nr alcela iti bagi propriul numar de telefon si iti vor trimite ei un cod de activare. succes

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Nu ai nevoie de cod de telefon ci doar de un e-mail valid!

| spy99 a răspuns:

Introud numarul tau de telefon ar trebui sa iti trimita printr-un sms codul de activare succes

| CubRubik explică (pentru spy99):

Daca nu imi da codul si am apasat incercati din nou ce-i de facut?

| spy99 a răspuns (pentru CubRubik):

Pai bagi nr de telefon si iti va trimite printr-un sms un cod de exemplu mie mi-a trimis codul 348260 dar nu stiu daca acest cod este valabil si la rinewinking succes