| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema grava.Deci am blocat telefonul lui cel mai bun prieten adica el avea un cod cand il deblocai este elgi L5 si nu mai stiam codu la el si l-am introdus de multe ori ma acuma cand il deblochez zice ca sa bag codu de Gmail si nu are net pe el si nu merge help crying dau funda.Ce sa-i fac

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate bateria.
Nu am LG, dar stiu ca la Nokia cand blocai telefonul trebuai sa astepti o jumatate de ora pana se poti incerca codul din nou.

| Remusflorinn a răspuns:

Mergi cu telefonul la un centru special si ei o sa o rezolve garantat