| Daniel26 a întrebat:

Lamuriti-ma, va rog: Am gasit pe ebay acest produs:2.5 USB 2.0 SATA HD Hard Disk Drive External Case 500GB aici: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll? ViewItem&item=150511685650&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Ce este, o carcasa pentru un hard disk extern? sau un hard disk extern? Gasiti pe pagina de prezentare caracteristicile produsului.

Răspuns Câştigător
| djicekool a răspuns:

E decat 'case', adica o carcasa. Nu dai fundite?big grin

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Unu cu mult simt de intreprinzator caruia i s-a stricat hardul, a aruncat continutul si s-a apucat sa vanda carcasa. Simplu.
Practic, nu ai ce face cu ea decat daca ai acel model de hard si ai nevoie de carcasa. laughing

| djicekool a răspuns:

Ce sa apara? fundita? in dreapta la raspuns, e o medalie, pe care scrie 'Declara raspunsul castigator' sau asa ceva...

as fi recunoscator daca ai da...

si inca o chestie: daca vrei componente it, cele mai ieftine din Romania sunt la depozitul de calculatoare (dc-shop.ro), dar pe ebay gasest aproape si la jumatate de pret, cu livrare cu tot...big grin

| Daniel26 explică:

Ti-as da happy, dar daca-mi zici unde apare?! Merci pentru raspuns.winking