| Mihai1972 a întrebat:

Laptop Toshiba Satellite. Processor AMD Quad-Core A6- 3400m (1. 4 GHz - 2, 3 GHz turbo boost), video AMD Radeon HD 6520g, dispaly LED 15'6, rami 4 Gb DDR3, hard 500 Gb, hdmi, webcam. Ce parere aveti? Se merita sa dau 1400lei pe el? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se merita s adai inca mai mult. il iei de la cienva? ca e am ieftin la 1400 lei. Oricum, cpu e quadcore(adevarul e ca merge pana la 3 ghz tongue iti zic din experienta)(ca si performanta insa e cat un Intel i5), dar gpu-ul nu e cel mai puternic. cu toate acestea, te vei putea juca orice de la roa actuala, pe detalii low-mediu(gpu slabut).

| laptopnews a răspuns:

Pentru ce activitati intentionezi sa il folosesti?

| Mihai1972 explică (pentru laptopnews):

Jocuri, filme, net!