| OanaBeautiful a întrebat:

Laptop-ul Laptop Sony VAIO SVE1511B1EW cu procesor Intel® Pentium® Dual-Core B970 2.30GHz, 4GB, 500GB, AMD Radeon HD 7650 1GB, Microsoft Windows 7 Home Premium, White este alb,are si pe negru (l-am gasit pe un site dar acolo nu gasesc exact acelasi laptop si pe nugru,pot sa-mi aleg eu culoarea, cum se procedeaza?) Astept raspunsuri rapid happy Primul raspuns bun primeste FUNDA big grin

8 răspunsuri:
| DeianVendetta a răspuns:

E foarte simplu răspunsul. Sună la firma de la care vrei să-l iei și întreabă-i dacă au acel laptop și în culoarea disponibilă de tine. Poate ți-aș fi putut răspunde complet la întrebare dacă precizai și firma de unde vrei să ți-l cumperi.

| OanaBeautiful explică (pentru DeianVendetta):

Ori altex, ori eMAG...

| DeianVendetta a răspuns (pentru OanaBeautiful):

La Altex l-am găsit și eu și văd că e alb (ai putea să suni să întrebi dacă au pe negru), dar la eMAG nu am găsit modelul tău, cel mai apropiat era ăsta: Laptop Sony VAIO SVE1511J1EW cu procesor Intel® CoreTM i3-2370M 2.40GHz, 4GB, 640GB, AMD Radeon HD 7650M 1GB, Microsoft Windows 7 Home Premium, White, al lor e cu J1EW, al tău e B1EW, plus că are alt procesor, etc...

| IulianP a răspuns (pentru OanaBeautiful):

Daca vrei un laptop alb iti recomand un Toshiba: http://bit.ly/GBh9lY
Este ideal pentru activitati de tip office si beneficiaza si de garantia "No Matter What". AI aici detalii: https://eemea.computers.toshiba-europe.com/......fault.aspx

| OanaBeautiful explică (pentru IulianP):

Eu nu vreau laptop alb, din contra vreau negru, pentru ca tastatura e mai vizibila si imi place mai mult

| gadgetreviews a răspuns:

Ala nu este si pe negru, dar asta e http://bit.ly/sonyvaio2
Sa stii ca pe alb e foarte frumos, chiar daca nu pare in poze

| OanaBeautiful explică (pentru gadgetreviews):

Dar la un pret mai mic pana in 2400 nu e pe negru de la Sony?

| gadgetreviews a răspuns (pentru OanaBeautiful):

De la Sony nu.Ei de obicei fac laptopuri de culori deshise.Dar de banii astia poti lua ceva mult mai bun decat acela.De exemplu http://bit.ly/deln51102 care e cea mai buna varianta in banii aia, foarte fiabil si performant, si e pe negru. Apropo, mai degraba iei de la eMAG decat altex, am preturi mult mai bune.