| moneda a întrebat:

Ma pot conecta la wireles cu acest laptop? http://www.emag.ro/......11B1EW.EE9

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum sa nu te poti conecta wireless? Cu orice laptop te poti conecta prin wireless!
PS.configuratia este cam slaba la acel laptop

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru moneda):

Vrei neaparat Sony Vaio? Pana in 24 milioane nu gasesti! In primul rand procesorul e vechi, slab.
Alte marci iti dau, tot cu placa video dedicata dar cu un procesor I5. de 2, 4Ghz.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru moneda):

Daca vrei Sony Vaio atunci cumpara-l pe acela! La 24 de milioane alt Sony nu iei. (vorbeam de procesoare I5 si nu de Intel® Pentium® Dual-Core care sunt mult mai puternice)

| sltlp a răspuns:

Aszi nu prea mai gasesti laptop-uri fara wireless, dar eu nu inteleg de ce vrei neaparat vaio, ca is foarte scumpe pentru configuratiile oferite. Poate ca au ceva materaile mai bune, dar tot nu merita diferenta de pret.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru moneda):

Pai de bun, asa sper sa fie, la ce pret are. performanta echivalenta gasesti si la 1800-1900 lei