| FlorinCiokan a întrebat:

Laptop-urile au bluetooth? Va rog cititi tot Am un Packard Bell Easy Note si o tastatura ceva marca italiana bluetooth dar nu sunt sigur de asta, deoarece nu are buton off on ar putea sa nu fie bluetooth? as putea verifica tastatura cu telefonul activand bluetooth-ul pe telefon si cautand tastatura? Si pe laptop cum activez bluetooth-ul si cum ma conectez la tastatura? Funda celui care imi da raspuns complet! Multumesc!

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Bun daca e prin bluetooth trebuie sa aiba baterie si sa aiba un mic led si laptopul sa aiba bluetooth
La laptop daca ai bluetooth ar trebui sa-l ai prin start daca nu ai bluetooth pe laptop poti lua oricand un adaptor http://www.pcgarage.ro/adaptoare-bluetooth/4world/05743-black/.
Iti recomand sa vezi daca e incarcata tastatura si sa specifici marca ei.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Tastatura e cumparata de tine? sau ai primit-o?

| FlorinCiokan explică (pentru FlorinSalamNr1):

Serios? Asta imi raspunzi? De ce te mai deranjezi?

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Ar trebui sa ai un stick usb de la tastatura care trebuie bagat in laptop/pc, si laptop-urile au bluetooth (cel putin astea mai noi)

| acetime a răspuns:

Daca tastatura are bluetooth incorporat ai putea sa o gasesti cand ii dai la Laptop cautare de dispozitive noi. Cred ca Laptop-urile noi au aplicatie de bluetooth. Dar daca al tau nu are poti gasti pe Google aplicatie! big grin