| petro21 a întrebat:

Laptopul Asus k53sd (4gb ram) vine la pachet si cu windows 7 home premium? Dau funda cui imi raspunde!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Da modelul exact.
Dn cate stiu eu, doar modelul Asus K53SD-SX237V vine cu Win 7 preinstalat.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de unde il cumperi. Poti sa soliciti asta, evident, contra unei sume de bani. In momentul cand vine cu Windows preinstalat - fie pretul este mai mare, fie e vorba de o promotie. Poti sa il gasesti la un magazin cu Windows, iar la altul, fara! Succes!

| marcusnmc a răspuns:

Da vine cu windows 7, dar nu stiu daca home premium, poti sa i face update la home premium chiar daca nu il are.