| anonim_4396 a întrebat:

LG GW300 vs. Replica Iphone 4. Voi pe care l-ati alege(doar dintre cele 2). Imi voi cumpara un telefon si as mai vrea niste pareri.

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

NICI O DATA SA NU CUMPERI REPLICI.se strica foarte repede. multi vin la mine cu telefoane contrafacute (in general Nokia si iphone)si ma roaga sa le fac ceva macar sa mai mearga cat sa le vanda... dar o data ce au cedat ...R.I.P. oricum. totul tine de alegerea ta.eu am vrut sa iti fiu de ajutor.SUCCES

1 răspuns:
| PetroBlack a răspuns:

Sicer eu am replica iphone3gs, si imi place maximlove struck merge tot p el e adus din Grecia acum nu stiu ce sa zic despre replica de iphone4 nu l-am incerrcat, dar e mult mai dragut decat LG GW300