| Cristinel1994 a întrebat:

Saptamana asta varu meu vrea sa si cumpere telefon si vrea sa fie neaparat iphone si nu stie ce sa aleaga dintre iphone2g original sau iphone 5 replica amandoua sunt la aceeasi pret m-a intrebat ce as alege si chiar nu stiu ce sa-i zic, iphone 2g e vechi iar iphone5 e replica noua voi ce ati alege specificati FUNDA

Răspuns Câştigător
| bossnomberone a răspuns:

Iphone 2g s-a dus demult, chiar daca si-ar lua ar fi nasol si demodat, degeaba ai iphone daca e 2g,, eu va sfatuiesc ca e mai bun un iphone 5 replica pentru ca daca prinzi o replica fidela e foarte ok, si oricum replica iphonuli 5 e mult mai buna decat originalul 2 g, in orice vorbind,, funda te rog, ti-am dat raspunsul exact ce iti trebuia

| Cristinel1994 explică (pentru bossnomberone):

Cam asta era si parerea mea iphone 2g e vechi sunt scumpe piesele in caz ca se strica si nu il ia pentru aplicati il ia mai mult pentru aspect si sa vorbeasca la el

| IQBoxGeek a răspuns (pentru bossnomberone):

Stii vorba aia: Nu mancam, dar ne purtam. Cu iphone 5 replica esti bossnombertwo, boss. nu?

| bossnomberone a răspuns (pentru IQBoxGeek):

rolling on the floor)) )))) nombertwo, one sunt eu aaa mersi

| valentino52 a răspuns (pentru bossnomberone):

Eu n-as recomanda nici una nici alta ambele sunt niste chestii care le iei degeaba. O replica nu face nimic practic din ce trebuie sa faca un iphone (jocuri adevarate, aplicatii, sa se miste bine) iar un 2G e atat de vechi incat nici pe ala nu merg instalate jocuri deoarece sistemul de operare e mult prea vechi. Dar eu nu inteleg un 2G nu valoreaza practic nimic. Nici macar 30, 40 de lei nu valoreaza. Din moment ce exista 3Gs la 350, 400 lei, iphone 3G lsa 150-200 lei (prietena mea si-a luat mai de mult unul cu 150 lei care nu avea butonul de lock), un 2G cat sa coste? Nici nu vad de ce ai cumpara asa ceva...in momentul de fata nu se merita sa cumperi nimic sub 3GS pentru ca au iOS-urile prea vechi si nu prea merge sa instalezi multe aplicatii, nici macar facebook.

| bossnomberone a răspuns (pentru valentino52):

Da frate ai dreptate tu, dar daca omul vrea neaparat un iphone si bugetul e mic, trebuie sa se limiteze la o replica daca ii foloseste doar de vorbit, si si replica e ca un telefon normal, functioneaza faccebook, yahoo

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replica nu are sistem operare ca si original, dar daca este cu android, minim 2.3, si daca mai este si dual sim si la pret de 400-600 lei, eu as achizitiona replica, mai ales daca are si plitz, radio, poate si tv

| Cristinel1994 explică (pentru anonim_4396):

250 lei era pretu la amandoua

| bossnomberone a răspuns (pentru Cristinel1994):

Da pai atunci asa e un iphone 5 replica e perfect
si in plus si ala are aplicatii nu e chiar o ragalie de tel

| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! De ce sa se limiteze doar la doua optiuni proaste? Mai bine ia 2G original decat o prostie de replica, oricum. Depinde ce vrea sa faca pe el, daca vrea sa para cool cu iphone 5 replica o sa se prinda lumea si tot nu o sa impresioneze.

| Andrey43 a răspuns:

Salut iphone 2 deoarece este mai performant decat o replica. Replica este ca un telefon obisnuit cu functii normale doar ca designul difera.Ii recomand Iphone 2. Bafta

| Xoniutza21 a răspuns:

Iphone 5 este mai frumos! :-)