| gmxromania78 a întrebat:

LG Optimus L5 II, Allview P5 Alldro, Prestigio PAP4300 sau Samsung Galaxy Ace Plus? (Intrebare rating).

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu aleg Samsung Galaxy Ace Plus deoarece îmi place design-ul şi ştiu că este un telefon foarte performant.
Pa-pa.

| Eastwood a răspuns:

Lg Optimus L5 II, cel mai bun si mai perfomant. Si eu vreau sa m-il iau luna asta, mi-a trezit interesul.

| Zoey112 a răspuns:

Allview p5 alldro e mai ieftin si mai bun chiar daca Samsung e mai cunoscut ace plus nu e asa bun

| sebipopescu1 a răspuns:

Samsung