| YoYo a întrebat:

Deci filmez cu fraps in metin 2 si se vede super.Chiar perfect sa zic asa. Dar cand bag videou in movie maker pentru a baga niste efecte sa se vada mai frumos si dau save in computer.filmul pe care la creat e stricat tot.Adica se vad efectele dar clipul se vede mai urat in ceata.Cum as putea sa pun videou in movie maker sa bag acele titluri(efectele) pe care vreau dar sa se vada si bine in momentul in care am dat save?

1 răspuns:
| kakarotssj a răspuns:

Foarte simplu, creezi titlurile in movie maker, si dupa aia le combini cu filmuletul in alt program de modificat filmulete, ca powerdirector sau pinnacle sunt multe, si grafica filmuletului nu se mai strica.Movie maker e vechi si de asta strica rezolutia!