| YoYo a întrebat:

Am fac un video cu fraps se vede foarte frumos dar cand vreau sa il modific saii pun niste titluri cu movie maker imi strica toata rezolutia.Cum as putea ca videoul dupa ce il modific in movie maker sa ocupe si mai putin, sa se vada si la fel de frumos si sa apara si titlurile? (sau macar cateva din aste) FUNDA

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Foloseste Windows Live Movie Maker, acolo poti edita videoclipurile mai bine decat in Movie Maker normal, si la sfarsit le poti salva daca vrei in HD 1080p. Bafta

| Madalichka a răspuns:

Movie Maker are damblalele lui. Mai ales daca ai o versiune mai veche a lui, e imposibil sa ii schimbi si rezolutia, sa ocupe si mai putin si sa se vada si bine.
Dar poti incerca alte programewinking