| danielleinad00 a întrebat:

"Lupta greilor"
Placa video:Nvidia sau Ati?-Argumentare.
Placa de baza:Gigabyte sau Asus?-Argumentare.
Procesor:Intel sau AMD?-Argumentare.

Daca stiti voi alte firme mai bune ca cele precizate mai sus sa-mi spuneti, si bineinteles argumentare.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

ATI
Asus
Intel
Argumentare
Argumentare.

| danielleinad00 explică (pentru unknownn):

Ce am ras la faza cu argumentare vroiam sa spun sa argumentezi de ce alegi ati de exemplu.

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde ce compari de la fiecare in parte... Nu poti sa faci o paralela atat de generala.

| danielleinad00 explică (pentru laptopnews):

Ok, inteleg dar asa dupa parere/experienta ce ai alege?

| unknownn a răspuns:

Pai intre ATI sau Nvidia as alege ATI dar nici eu nu stiu de ce, poate ca am placa video ATI?
Placa de baza, nu prea le am cu placile de baza, sincer nici nu stiu ce placa de baza amlaughing
Procesor, Intel bate orice AMD.

| imaqtpie a răspuns:

Pai depinde bugetu pentru fiecare component/total...

| danielleinad00 explică (pentru imaqtpie):

Nu conteaza bugetu dupa tine din experienta ta ce ai alege?