| nolimits a întrebat:

M-a injurat un marlan cu numar ascuns... cum ii aflu numarul de tel? is in reteaua orange...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa afli asa ceva. Este secret. Numai in cazuri extrem de grave si in urma unei plingeri penale, cu acordul procurorului s-ar putea face ceva... In cazul tau, daca te duci undeva sa " plingi " ajungi " de ris "!

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Daca esti pe abonament, logic poti afla, cerand de la firma care apartii, acel "desfasurator al facturii( nr. de apelanti)",/de deranjeaza enorm individul, poti afla si prin o "plangere la politie" sau daca esti nu mai pe cartela reincarcabila, in cazul acesta nu ai alta solutie, decat sa schimbi numarulhappy...

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ţepeş, eşti cam sigur pe tine. Sigur nu eşti tu inculpatul?hee hee

| Zambete89 a răspuns:

Du-te la un sediu orange si aflii numarulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si pe tine? pe mine in fiecare zi ma suna cate unu si ma injura.
Pai daca ar fi sa le aflu numarul sau sa ma cert cu ei, ar insemna cu asta sa-mi pierd pretiosul timp.
Lasa-l si pe el, atat il duce capul. O sa te obisnuiesti...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce injuratura ti-a dat? ca-ti spun eu cine e. e de pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe net si zice ca daca apelezi *#30#(steluta diez 30 diez)iti da numarul de tel (daca e in (apeluri primite). Si daca ai nr poti sa il inscri la matrimoniale, pui o poza decenta si nr lui de tel, macat e si el stresat, da sa pui poza de femeie. succes

| yodenymarya a răspuns:

Din pacate nu poti sad