| Luv you a întrebat:

M-am gandit de mai mult timp sa-mi cumpar un laptop. Dar nu stiu care firma ar fi buna si la calitate si la pret. Puteti sa ma ajutati? Puteti argumenta?

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu va mai luati dupa brand-uri. Alegere mai proasta ca asta cred ca nu concep...in general conteaza mai mult cum pastrezi un lucru. Cum pastrezi laptopul-->asa il ai. Ca e HP, ca e Acer...tot aiatongue De multe ori n-are rost sa dai bani mai multi pe un laptop doar pentru brand ca cica e mai fiabil sau ca poate are garantie mai mare. Acer ofera in ziua de azi o solutie prea buna. O extensie de garantie 3 ani costa cam 150 lei. Cel mai mult conteaza utilizatorul(cat de bine stie sa maltrateze produsul big grin )

Primul lucru de luat in considerare atunci cand vine vorba de cumparat un laptop = bugetul de care dispui.

| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti Asus, Acer, HP, toate's bune, eu as incerca un Acer ferrari tongue

NOname
| NOname a răspuns:

Eu am un laptop de la SAMSUNG si sunt multumita. Ti-l recomand cu incredere! Succes!winking

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Acer eu am si imi place are si un prieten de almeu ciar mai bun decat mine da tot de la Acer ewinking

| Sἶrenἶa a răspuns:

Eu am Asus.si nu a costat mult. vreo 17 milioanewinking l.am primit de Craciun.anu trecut love struckx

| Luv you explică:

Multumesc pentru raspunsuri, le voi lua in considerare:*

| Florin_2297 a răspuns:

Asus este una dintre cele mai serioase firme si are preturi accesibile pentru orice buzunar, un laptop Asus e de calitate chair daca consta ceva mai mult decat unul IBM sau alta marcawinking daca vrei ceva de valoare cumpara-i Asus, Succes, Il poti gasi in magazinele de calculatoare dar si in Altex, Dommo, Flanco

| Deadpool a răspuns:

Eu am Laptop-ul Acer Extensa 5235 si n-am dat mul pe el ci 16 mil http://www.youtube.com/watch?v=flH_hvB_-Zg