| NutellaFinetti a întrebat:

Am un Vodafone smart 858, si mi-am pus ca ``parola`` un tipar din ala cu buline.Insa eu am uitat parola si mi-am epuizat incercarile.Acum ma pune sa il deblochez cu contul de gmail.Si acolo am uitat tot,parola si email,dar emailul adica numele, mi l-am amintit si parola am schimbat-o de la calculator.Am foslosit pe el Androidul.Dar acum nu ma mai lasa, scriu parola si emailul si imi spune "nume de utilizator sau parola gresite".
Cum il deblochez? FUNDA
P.S:Sunt logata cu contul de gmail pe telefon...si cum e parolat nu pot nici sa intru pe prima pagina. Funa :*

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi folosi metoda EXPLICATĂ la punctul 5 de la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.