| IceCreamDoll a întrebat:

M-ar tenta un Iphone 4 la abonament, dar am vazut ca a aparut Iphone 4s. Ce ziceti? Sa-mi iau Iphonul vechi sau sa astept sa se ieftineasca 4s? Argumente.

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Diferenta intre cele doua iphone-uri este ca iphone 4s poate fi activat cu comanda vocala, ii poti spune sa trimita mesaje, sa caute pe internet ce ai tu nevoie sau sa iti schimbe melodia.Este intr-adevar minunat, dar cred ca mai bine ti-ai lua iphone 4.In primul rand pentru ca este mai ieftin si pentru ca iphone 4s este un pic pentru lenesi.o sa ajungem doar sa cerem apa, si va veni paharul singur.Acum ramane sa te gandesti mai binehappy

5 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Diferentele intre 4S si 4 sunt nesemnificative. Daca tii musai sa cumperi un iPhone alege 4.
Insa, daca vrei un telefon cu adevarat bun cumpara Samsung Galaxy S2

| Cosminovici18 a răspuns:

Idem @Laura_3273

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai, de obicei, se ieftineste un telefon cand se scoate altul mai nou si mai bun, dupa parerea mea, daca astepti pana se ieftineste iphone 4s o sa apara altceva mai bun si mai interesant, deci mai bine iei iphone-ul 4. Sper ca te-am ajutatwinking

| SwwaggBabee a răspuns:

Mda asteapta cel nou...Cu siguranta e mult mai performant happy. in loc sa dai bani pe iphone 4 mai bine asteptzi pentru. iphone 4s big grinbig grin

| gabisteaua74 a răspuns:

Eu as zice sa iti iei ala nou si pana at sa iti strangi cat mai multi bani pentru el