| misterioasa98 a întrebat:

Ma ajuta cineva? Nu pot sa imi intru pe email si asta e o problema.. Nu pot da mai mult de 5 rapunsuri intr-o zi.pe TPU ..Trebuie sa imi confirm emailul, dar nu pot intra pe el.Ce sa fac? Cand vreau sa intru imi apare un dreptunghi acolo scrie troubleshoot... Apas acolo si nu se intampla nimic. ..Nu imi pot accesa emailul pe yahoo messenger! Ce sa fac?

1 răspuns:
| ma3 a răspuns:

Intra pe yahoo mail, si da-l ia mi-am uitat parola, si iti trimiti parola noua catre alt ID sau pe nr de tel. daca nu merge asa din diverse motive, fa-ti un alt ID, provizoriu, si activeaza-ti contul TPU de pe acel mail. mail-ul se schimba din sectiunea Editare date logare, din stanga paginii. Sper ca ti-am fost de folos, Paste fericit!