| Dudyy a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.(Scuza-ti daca am gresit categoria) Deci cand vreau sa intru pe mess imi spune "We can't sing you in to Yahoo Messenger" si ma pune sa apas pe Troubleshoot. Apas se incarca niste chesti si tot nu ma lasa sa ma conectez. Stiti ce as putea face? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Nutela a răspuns:

Pai pot fi 2 motive happy
Ori reteaua este prea incarcata si te pune sa iti faci testul de rapiditate in retea,
ori cineva este la tine pe mess si te scoate mereu cand tu incerci sa intri tongue

2 răspunsuri:
| Dudyy explică:

De fapt trebuia doar sa pui data de azi (adica in cat suntem) si gata merge oh go on

| Nutela a răspuns:

Upsshee hee in ziua in care mi-am dat cu parerea la intrebarea ta am patit acelasi lucru pe care il patesti si tu x_x pff... si am vrut sa imi reformatez windows`ul... dar. l`am lasat 2 zile si a revenit la normal :d