| bolunducu a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un name si key la programul Pro Hack WebCam v1.0? Daca este cineva care vrea sa ma ajute sa dea add la id bolunducu. Raman dator

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu de unde ai luat tu programul asta dar daca nu te-ai virusat sau daca inca nu ti-a disparut id-ul plus parola de messenger inseamna ca esti un om fericit! Te sfatuiesc sa arunci programul pentru ca este un program care fura id-uri + parole de messenger!
Programul asta in realitate nu exista! Nu poti instala un program care iti fura identitatea decat daca nu te duce mintea! Sfatul meu! ARUNCA_L! Programul nu face ce ai auzit tu ca face (adica nu poti deschide o camera web fara acordul celuilalt pe care vrei sa-l spionezi) BY! Daca vrei iti dau pagina cu instructiuni de instalare si iti mai dau si un windows ca sa fi sigur de el.