| richard93 a întrebat:

Cum pot afla mai multe informatii despre un autor de cocalari.com asta este autorul Iepurasul de Plus as vrea sa aflu mai multe detalii despre el cine ma poate ajuta si pe mine ii raman dator multumesc mult

9 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Zi-mi si mie la ce pagina esti pe site, sa iti las un comentariu misto, e pacat sa fii vedeta anonima, zau asa.

| richard93 explică (pentru ExistaMosCraciun):

Nu-s eu in poza e un prieten asa ca putin imi pasa eu doar vroiam sa aflu cine e autorul atat am mai precizat treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai ba cu Iepurasu'? Daca vrei sa-l dai in judecata pentru ca a postat o poza cu tine n-ai nici o sansa. Pozele postate pe site sunt luate dintr-un loc unde sunt expuse publicului, asa ca poti sa renunti la idee.
Pe de alta parte, poate chiar eu i-am trimis poze cu tine, luate de pe site-uri de socializare laughing
Vorba lui AlexCrb, poate apari iar laughing

| richard93 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am pomenit de judecata sau altceva vreau doar sa stiu cine e si de unde e ca de restul ma ocup eu doar ma intereseaza de unde e si cum il cheama pe bune da ma puteti ajuta bine daca nu tot bine

| bmalex a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce legi te bazezi monsieur? Omul are dreptul de a face plangere penala pentru denigrarea persoanei (Codul Penal, articolele 205 si 206) si chiar si pentru violarea dreptului de autor, daca poza este a lui. Daca pui o poza pe Facebook si un prietenash ti-o trimite pe cocalari nu inseamna ca aia si-o pot insusi. Apoi exista niste drepturi ale omului. Cat despre acest "Iepuras de Plus", nu stiu cine este. Ce stiu insa e ca nu e decat un las fricos ascuns sub un pseudonim de 2 lei. Oricum, mi se pare ca cineva l-a pus la locul lui pentru ca si-a inchis site-ul.

| richard93 explică (pentru bmalex):

Asa ma gandeam si eu ca e un fricos un las si multe altele

| laurentiu80 a răspuns:

Te-am pus iar pe cocalari. esti primul pe pagina happy

| AlexCrb a răspuns:

Poate apari iar laughing

| betrax a răspuns:

Eu stiu cine este.