| ideeei a întrebat:

Buna la toata lumea, am mare nevoie de ajutor.Am un laptop si am o problema cu el, cand selectez luminozitatea ridicata la el, se stinge ecranul, dar cand luminozitatea este mica merge foarte bine(dar ma deranjeaza si este si obositor). Daca aveti idee ce as putea face as fii recunoscator

PS:am Windows 7

1 răspuns:
| computerizatul a răspuns:

Probabil ca este vreo problema cu ecranul. Te sfatuiesc sa nu mai incerci sa il dai la luminozitate ridicata deoarece este posibil sa il strici mai rau cu asta.
Este de dorit pentru tine sa iti salvezi datele importante pe CD, DVD etc.