| anonim_4396 a întrebat:

Ma imprumutati si pe mine cu 1800 lei ca va lasa mostenire casa

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

AHahaha.

| Krosa a răspuns:

Nu vreau cred ca am destule case.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) ce? La cum e Romania de zgarcita plus ca mai e si criza doar cei mai bogatzi au atatia bani laughing

| zuzualina a răspuns:

Te imprumut eu

| ピンク a răspuns:

laughing rolling on the floor Si stii, mai imi lasi mostenire casa de'aia cum o facut strastrabunicu'meu laughing

| Crissssssss a răspuns:

Citeste aici:du-te la culcare ca visezi parale.Si la teme

| ToLoveRu a răspuns:

Te imprumut euwinking
Dar am o conditie!
Bai boule/vaco... du-te-n pisicii meilaughing
Ce-i site-ul asta? Daca tu imi lasi mostenire casa......eu iti dau pe gratis vila aia pe care o are strabunicamiu din partea matusii lui tatarolling on the floor))
Du-te de aci...

| dragon3 a răspuns:

Bunicamea

| Lightsnow a răspuns:

Eu iti dau mai mult. Si nu imi trebuie casa. Asa sunt eu inimos. Si asa oamenii ar trebui sa se ajute unii pe altii. Fugi de aici cu dumelelaughing.

| krusedsasuke a răspuns:

Tii imprumut eu.....la pastele cailor.