| Chrystopher a întrebat:

Ma interesez de Nokia 5800... este BUN? Merita de cumparat?

Răspuns Câştigător
| HappyFlood a răspuns:

Chriss e foarte bun! daca l-a procurat insashi stacy.inseamna ca e extrem de bun big grin

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da este un telefon destul de bun dar la pretul lui mai bine iti iei un HTC Wildfire
http://telefonultau.eu/products/HTC-Wildfire-Brown.html
http://telefonultau.eu/......-auto.html

| Narcis2007 a răspuns:

Da...eu am n97 dar e aproape acelasi lucru, eu zic ca merita

Răspuns utilizator avertizat
| CelMaiBlogger a răspuns:

Sigur ca da.Este foarte bun telefonul.Merge foarte bine si pe internet.Bateria tine incarcata.Merita cumparat.

| iNs a răspuns:

Telefonul este bun dupa parerea mea(mai ales ca e Nokia)
Cred ca il mai gasesti la Vodafone(cred nu sunt sigur)

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Da...este bun. Insa este destul de marebig grin
Incearca sa te interesezi de el si prin magazine...

| LiGaCoRnVEVO a răspuns:

Nokia 5800 este foarte puternik in multimedialtate(muzicaa, poze, video)dar in rest nu prea! M-am informat si nu prea gasesti aplicatii pentru el! Sincer eu cred ca merita cumparat daca il preferi doar pentru muzica! In plus si pretul este avantajos! In jurul la 150 euro!